drenica hackers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

drenica hackers

BeTiM KaStRaTi
 
HomePortalSearchRegisterLog in

 

 Nokia N95 e prodhuar nga China

Go down 
AuthorMessage
betimi
Admin
betimi

Posts : 2
Join date : 2008-09-02

Nokia N95 e prodhuar nga China Empty
PostSubject: Nokia N95 e prodhuar nga China   Nokia N95 e prodhuar nga China Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 9:22 pm

Nokia N95 e prodhuar nga China


Pershendetje

para disa ditesh me ra ne dor nje nokia n95 BOB qe pranonte Dy Sim kartela, ne fillim kur e pash mu duk vertet nokia n95 mirpo para se te mirrja mendoja se eshte n95 special kshtu diqka, shitesi ma dha qe ta shiqoja dhe nuk hezitova te shiqoja ne google se qfar serie eshte kjo, pa pritur hasa ne disa foto qe tregonin se eshte prodhim chinez , nuk mu duk e vertet dhe hulumtova me shum.

nje nga foto qe me ka ra ne sy eshte kjo:

gjithashtu edhe kjo foto:
Back to top Go down
https://drenicahackers.albanianforum.net
 
Nokia N95 e prodhuar nga China
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
drenica hackers :: BeTiM KaStRaTi :: Lajme te reja Nga vendi dhe bota-
Jump to: